Regulamin korzystania z serwisu

1. Muzonetka.pl to portal internetowy dostępny pod adresem internetowym: https://muzonetka.pl/. Użytkownikiem serwisu jest każda osoba, która korzysta ze strony Muzonetka.pl. Redakcja i Administracja serwisu to osoby odpowiedzialne za wygląd strony, rodzaj i redakcję artykułów dostępnych na portalu.

2. Regulamin to zbiór reguł korzystania ze strony Muzonetka.pl przez Użytkowników.

3. Redakcja oświadcza, że wszystkie artykuły na portalu Muznetka.pl są wyłączną własnością Serwisu i w związku z tym podlegają ustawie o ochronie praw autorskich. Zabrania się jakiegokolwiek używania umieszczonych na stronie tekstów bez zgody właścicieli Portalu.

4. Muzonetka.pl wyraża zgodę na publikację artykułów zawartych na stronie jedynie pod warunkiem wyraźnego zaznaczenia cytatu i źródła tekstu jako Muzonetka.pl.

5. Użytkownicy mają prawo do przeglądania treści Serwisu, komentowania artykułów i dzielenia się swoimi pomysłami z Redakcją Muzonetka.pl.

6. Redakcja zastrzega sobie prawo do samodzielnego decydowania o treści Portalu oraz moderowania komentarzy Użytkowników. Wypowiedzi zawierające treści wulgarne, pornograficzne, propagujące przemoc, faszyzm, rasizm i dyskryminację, naruszające godność innych osób, a także w jakikolwiek sposób sprzeczne z prawem będą przez Redakcję blokowane.

7. Muzonetka.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wyrządzone osobom trzecim, powstałe na skutek sprzecznego z Regulaminem korzystania z Serwisu przez Użytkowników.

8. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do zamieszczania na Portalu reklam i innych elementów promocji towarów i usług.

9. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do korzystania z plików cookies.

10. Redakcja zastrzega sobie prawo do jednostronnej zmiany obecnego regulaminu.